چرا ترکیه را برای زندگی انتخاب می کنیم ؟

28 فوریه 2020
0 دیدگاه
نقشه-ترکیه-روی-کره-زمین-بصورت-بزرگ

چرا ما باید ترکیه رو انتخاب بکنیم؟ برای سرمایه گذاری,مسکن, برای مهاجرت؛ اقامت؛ اخذ شهروندی یا هرچیز دیگه …
خب چند عامل مهم وجود داره

چرا ما باید ترکیه رو انتخاب بکنیم؟

برای سرمایه گذاری,مسکن, برای مهاجرت؛ اقامت؛ اخذ شهروندی یا هرچیز دیگه …
خب چند عامل مهم وجود داره !

ترکیه , همسایه ایران

اولین فاکتور که بسیار تاثیر گذاره بعد مسافته ؛ به چه شکل؟ ترکیه همسایه دیوار به دیواره ایران هستش و شما به واسطه نزدیکی میتونید به ایران رفت و آمد داشته باشی؛ اینکه شما زمینی یا هوایی؛ دریایی وارد شوید مهم نیست ؛ ترکیه دارای شبکه حمل و نقل گسترده ای است  که شما را به راحتی به کشورتون میرساند.
در فرود گاه های سراسر این کشور میلیونی سرمایه گزاری شده و خطوط هوایی کشور ترکیه در تمام طول سال برنامه های پروازی مکرری برای نقاط مختلف جهان دارد.

حمل و نقل در ترکیه

حمل و نقل در ترکیه بسیار ارزان است ؛ اتوبوس دلموش به وفور برای سفر های بین شهری وجود دارد . همچنین شما قطار میتوانید در بین شهر های مهم از جمله ازمیر استانبول و انکارا  با هزینه ای ارزان و قابل اعتماد سفر کنید. سفر های هوایی در داخل ترکیه بسیاز زیاد و ارزان می باشد.
متروبوس در ترکیه

خرید خانه در ترکیه

تغییرات اساسی که در 10 سال گذشته در کشور ترکیه رخ داده و با در نظر گرفتن نرخ لیر در مقابل ارز های خارجی الان زمان خوبی برای خرید خانه در این کشور میباشد شما میتوانید همان لحظه که خانه ای را فروخته اید مجدا بخرید یا اگر به دنبال طرح های پیش خرید یا خانه هایی نو ساز هستید ؛ در مکان های ساحلی تا مناطق شهری یا نواحی دور افتاده به راحتی میتوانید پیدا کنید.

در ترکیه اگر بخواهید خانه ای را پیش خرید کنید و یا حتی خانه های نوساز را میتوانید از شرایط پرداخت اقساط بین6 تا60 ماه استفاده کنید برای خریداران دست اول با بودجه کافی هم بهتر است زیرا بهره پرداخت صفر درصد است و میتوانند حتی تا 5 سال قیمت خانه را بپردازند؛ شما می توانید با پولی که در تهران برای خرید یک آپارتمان دوخوابه پرداخت می کنید، در بسیاری از شهرهای ترکیه یک ویلای سه یا چهارخوابه بخرید، که یکی از امتیازات آن قرار گرفتن در یکی از زیباترین کشورهای جهان است. وقتی ملک خود را در ترکیه خریداری نمودید و به نام خود ثبت کردید دیگر قادر خواهید بود برای اقامت در ترکیه درخواست بدهید. 

برای اخذ انواع اقامت در ترکیه وسرمایه گذاری و خرید ملک با مشاوران ما تیم ازمیر پاشا تماس حاصل فرمایید.

لیر ترکیه

تنوع در املاک ترکیه

در ترکیه اگر بخواهید خانه ای را پیش خرید کنید و یا حتی خانه های نوساز را میتوانید از شرایط پرداخت اقساط بین6 تا60 ماه استفاده کنید برای خریداران دست اول با بودجه کافی هم بهتر است
زیرا بهره پرداخت صفر درصد است و میتوانند حتی تا 5 سال قیمت خانه را بپردازند؛ شما می توانید با پولی که در تهران برای خرید یک آپارتمان دوخوابه پرداخت می کنید، در بسیاری از شهرهای ترکیه یک ویلای سه یا چهارخوابه بخرید، که یکی از امتیازات آن قرار گرفتن در یکی از زیباترین کشورهای جهان است. وقتی ملک خود را در ترکیه خریداری نمودید و به نام خود ثبت کردید دیگر قادر خواهید بود برای
اقامت در ترکیه
درخواست بدهید. 

در گذشته خرید ملک در ترکیه بسیار فرایند پیچیده ای بوده و خریدار انتظار طولانی برای دریافت سند باید طی میکرده ؛ حال دولت ترکیه این فرایند را ساده تر از همیشه کرده ؛ این مدت زمان را از انتخاب خانه تا امضای سند به یک هفته رسانده.

یک خانه لوکس در ترکیه

سرگرمی در ترکیه

یکی از دلایل قابل توجه برای خرید خانه در ترکیه حجم زیاد سرگرمی در این کشور است ؛ در شهر های بزرگ که میتوانید علاوه بر مراکز خرید به مراکز فرهنگی و هنری هم سری بزنید در حالی که
استراحت گاه های ساحلی در دریایه اژه و مدیترانه از مزایای زندگی در بخش های ساحلی ترکیه است علاوه بر این مراکز اسکی در سراسر این کشور وجود دارد.

بلکه در انتالیا شهرت زیادی دارد که علاوه بر اسکی به عنوان مقصدی برای گلف شهرت زیادی کسب
کرده است. با زندگی در ترکیه اصلا نباید نگران بیماری های فصلی باشید چون 300 روز از ایام سال
را با طلوع آفتاب از خواب بیدار میشوید.
در ترکیه هم مانند دیگر نقاط جهان دارای بارندگی های سخت و سنگین میباشد اما دمای هوا حتی در زمستان به ندرت به 5 درجه سلسیوس میرسد.

برای اخذ انواع اقامت در ترکیه و سرمایه گذاری و خرید ملک با مشاوران ما تیم ازمیر پاشا تماس حاصل فرمایید.

ارسال دیدگاه