مجموعه ازمیر پاشا متشکل از یک تیم حرفه ای و کارآزموده با بیش از یک دهه فعالیت مستمر و موفق در شمال کشور شهر گرگان، در حوزه سرمایه گذاری در ملک، ساخت و ساز با بهترین متد روز دنیا و مشاوره حقوقی املاک میباشد.

ماموریت ما ، یافتن خانه ای زیبا برای شماست.

مهاجرت علاوه بر پرهزینه بودن، امری سرنوشت ساز و پر استرس است و قبل از هر تصمیمی داشتن آگاهی کامل و درست امری ضروری میباشد از این رو مجموعه ما یعنی تیم ازمیرپاشا تصمیم گرفت با گروه حرفه ای و مشاوران خود، این فعالیت را گسترش دهد و در کشور ترکیه شعبه دیگر خود را در زمینه خرید ملک در ترکیه و سرمایه گذاری ترکیه راه اندازی کند تا افتخار میزبان شما هموطنان عزیزمان در کشور ترکیه شهر ازمیر جهت سرمایه گذاری در ترکیه و اخذ اقامت و شهروندی ترکیه را داشته باشیم.

ما در کنار شما خواهیم بود تا برای سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه مسیری درست و روشن پیش رویتان قرار دهیم.

مجموعه ازمیرپاشا در حال حاضر با دو شعبه فعال، هم داخل کشور شهر گرگان و هم درکشور ترکیه شهر ازمیر مستقر می باشد و فعالیت گسترده در حوزه خرید ملک در ترکیه و ایران دارد.
ازمیرپاشا در تلاش است تا بهترین و بروزترین سطح از اطلاعات جهت سرمایه گذاری، مشاوره و راهنمایی در حوزه سرمایه گذاری و تحصیل و اخذ اقامت در ترکیه را در اختیار شما بگذارد.

همانطور که همه ما میدانیم تصمیم گیری در مورد مهاجرت و سرمایه گذاری در خارج از کشور امری بسیار پیچیده و سخت است، ازمیرپاشا بهترین مشاوره را در زمینه مهاجرت به شما عزیزان ارائه میدهد تا بهترین تصمیم را برای آینده خود و خانواده تان را بگیرید.

امید است که بتوانیم با تیم ازمیرپاشا سرمایه گذاری امن و موفقی را برای شما عزیزان در ترکیه فراهم نماییم.

بهترین پروژه های منطقه

ازمیرپاشا بهترین پروژه های ایران و ازمیر را برای شما گردآوری کرده هست.